"Хвиля" - так американці назвали формацію з червоних скель, дивлячись на яку, віриш, що це скам'яніла хвиля. Дане місце, відоме серед туристів своїми барвистими хвилеподібними формами, розташоване на схилах каньйону Койот Бют в гірській пустелі Парія Каньйон-Вермілен на плато Колорадо, на межі штатів Аризона та Юта. Звичайно, все це утворилося завдяки розвитку геологічного середовища даного регіону, а фізичне вивітрювання - головна причина формування подібного дива.
Феномен Ель-Ніньо, що загрожує Південній Америці небезпечними ураганами, повенями і зсувами, призвів до несподіваного явища в пустелі Атакама на узбережжі Чилі. Найпосушливіше місце на планеті вдруге за рік покрилося яскравим квітковим покровом.
Ризик природних катаклізмів зростає пропорційно зростанню чисельності та експансії населення Землі, передбачає нещодавнє дослідження вчених з Ексетерського університету (Великобританія). Згідно науковим дослідженням, на частоту екстремальних погодних подій також впливають глобальна зміна клімату і вік землян.
На місці Аральського моря посадять ліс, повідомляє «РИА Новости». Згідно з проектом держкомітету з охорони природи Узбекистану, на дні пересохлого озера буде висаджено понад 1 млн гектарів лісового масиву до 2030 року. У рік будуть засівати по 40-50 тисяч гектарів колишньої солоної водойми.